TA303PA10K0J
OhmiteOhmite
Ohmite
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TA303PA10K0J
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 10K OHM 3W 5% RADIAL
Duomenų lapai: TA303PA10K0J.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
TA303PA10K0J specifikacijos
Dalies numeris TA303PA10K0J Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 10K OHM 3W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4599 pcs Duomenų lapas TA303PA10K0J.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Powerchip® Dydis / Matmenys 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Serija Power Chip® TA Atsparumas 10 kOhms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai OHTA303PA10K0J
OHTA303PA10K0J-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.620" (15.75mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Thick Film
Kompozicija Thick Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TA303PA15R0JE
TA303PA15R0JE
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 15 OHM 3W 5% RADIAL
Sandelyje: 46536 pcs
parsisiųsti: TA303PA15R0JE.pdf
RFQ
TA303PA15R0J
TA303PA15R0J
Gamintojai: Ohmite
Sandelyje: 38790 pcs
parsisiųsti: TA303PA15R0J.pdf
RFQ
TA303PA10K0JE
TA303PA10K0JE
apibūdinimas: RES 10K OHM 3W 5% RADIAL