TA205PA270RJE
OhmiteOhmite
Ohmite
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TA205PA270RJE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 270 OHM 5W 5% RADIAL
Duomenų lapai: TA205PA270RJE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
TA205PA270RJE specifikacijos
Dalies numeris TA205PA270RJE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 270 OHM 5W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 38640 pcs Duomenų lapas TA205PA270RJE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Powerchip® Dydis / Matmenys 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Serija Power Chip® TA Atsparumas 270 Ohms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai OHTA205PA270RJE
OHTA205PA270RJE-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.020" (25.91mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 270 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Thick Film Kompozicija Thick Film