TA205PA1K50J
OhmiteOhmite
TA205PA1K50J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TA205PA1K50J
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 1.5K OHM 5W 5% RADIAL
Duomenų lapai: TA205PA1K50J.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
TA205PA1K50J specifikacijos
Dalies numeris TA205PA1K50J Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 1.5K OHM 5W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5133 pcs Duomenų lapas TA205PA1K50J.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Powerchip® Dydis / Matmenys 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Serija Power Chip® TA Atsparumas 1.5 kOhms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.020" (25.91mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1.5 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Thick Film Kompozicija Thick Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TA205PA1K20JE
TA205PA1K20JE
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 1.2K OHM 5W 5% RADIAL
Sandelyje: 53317 pcs
parsisiųsti: TA205PA1K20JE.pdf
RFQ
TA205PA1K50JE
TA205PA1K50JE
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 1.5K OHM 5W 5% RADIAL