TA203PA7K50J
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TA203PA7K50J
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 7.5K OHM 3W 5% RADIAL
Duomenų lapai: TA203PA7K50J.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
TA203PA7K50J specifikacijos
Dalies numeris TA203PA7K50J Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 7.5K OHM 3W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4068 pcs Duomenų lapas TA203PA7K50J.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Powerchip® Dydis / Matmenys 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Serija Power Chip® TA Atsparumas 7.5 kOhms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai OHTA203PA7K50J
OHTA203PA7K50J-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.620" (15.75mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 7.5 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Thick Film