TA203PA200RJE
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TA203PA200RJE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 200 OHM 3W 5% RADIAL
Duomenų lapai: TA203PA200RJE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
TA203PA200RJE specifikacijos
Dalies numeris TA203PA200RJE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 200 OHM 3W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 48182 pcs Duomenų lapas TA203PA200RJE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Powerchip® Dydis / Matmenys 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Serija Power Chip® TA Atsparumas 200 Ohms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai OHTA203PA200RJE
OHTA203PA200RJE-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.620" (15.75mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 200 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Thick Film Kompozicija Thick Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TA203PA2K00J
TA203PA2K00J
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 2K OHM 3W 5% RADIAL
Sandelyje: 5400 pcs
parsisiųsti: TA203PA2K00J.pdf
RFQ
TA203PA200RJ
TA203PA200RJ
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 200 OHM 3W 5% RADIAL