TA203PA10R0J
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TA203PA10R0J
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 10 OHM 3W 5% RADIAL
Duomenų lapai: TA203PA10R0J.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
TA203PA10R0J specifikacijos
Dalies numeris TA203PA10R0J Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 10 OHM 3W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4257 pcs Duomenų lapas TA203PA10R0J.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Powerchip® Dydis / Matmenys 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Serija Power Chip® TA Atsparumas 10 Ohms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai OHTA203PA10R0J
OHTA203PA10R0J-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.620" (15.75mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Thick Film