TA025PW5R10JE
OhmiteOhmite
TA025PW5R10JE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TA025PW5R10JE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 5.1 OHM 25W 5% RADIAL
Duomenų lapai: TA025PW5R10JE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
TA025PW5R10JE specifikacijos
Dalies numeris TA025PW5R10JE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 5.1 OHM 25W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14750 pcs Duomenų lapas TA025PW5R10JE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Powerchip® Dydis / Matmenys 2.220" L x 0.240" W (56.39mm x 6.10mm)
Serija Power Chip® TA Atsparumas 5.1 Ohms
Galia (vatais) 25W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C
Terminacijų skaičius 4 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 1.189" (30.21mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 5.1 Ohms ±5% 25W Through Hole Resistor Radial Thick Film