TA025PW50R0JE
OhmiteOhmite
Ohmite
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TA025PW50R0JE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 50 OHM 25W 5% RADIAL
Duomenų lapai: TA025PW50R0JE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
TA025PW50R0JE specifikacijos
Dalies numeris TA025PW50R0JE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 50 OHM 25W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10841 pcs Duomenų lapas TA025PW50R0JE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Powerchip® Dydis / Matmenys 2.220" L x 0.240" W (56.39mm x 6.10mm)
Serija Power Chip® TA Atsparumas 50 Ohms
Galia (vatais) 25W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai OHTA025PW50R0JE
OHTA025PW50R0JE-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C Terminacijų skaičius 4
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.189" (30.21mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 50 Ohms ±5% 25W Through Hole Resistor Radial Thick Film Kompozicija Thick Film