TA025PW33R0JE
OhmiteOhmite
Ohmite
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TA025PW33R0JE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 33 OHM 25W 5% RADIAL
Duomenų lapai: TA025PW33R0JE.pdf
  • Pranešimas
TA025PW33R0JE specifikacijos
Dalies numeris TA025PW33R0JE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 33 OHM 25W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 13664 pcs Duomenų lapas TA025PW33R0JE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Powerchip® Dydis / Matmenys 2.220" L x 0.240" W (56.39mm x 6.10mm)
Serija Power Chip® TA Atsparumas 33 Ohms
Galia (vatais) 25W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai OHTA025PW33R0JE
OHTA025PW33R0JE-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C Terminacijų skaičius 4
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.189" (30.21mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 33 Ohms ±5% 25W Through Hole Resistor Radial Thick Film Kompozicija Thick Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TA025PW30K0JE
TA025PW30K0JE
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 30K OHM 25W 5% RADIAL
Sandelyje: 13576 pcs
parsisiųsti: TA025PW30K0JE.pdf
RFQ
TA025PW33R0J
TA025PW33R0J
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 33 OHM 25W 5% RADIAL