SM204035004JE
OhmiteOhmite
SM204035004JE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SM204035004JE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 5M OHM 2W 5% RADIAL
Duomenų lapai: SM204035004JE.pdf
  • Pranešimas
SM204035004JE specifikacijos
Dalies numeris SM204035004JE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 5M OHM 2W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 20488 pcs Duomenų lapas SM204035004JE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 1.080" L x 0.100" W (27.43mm x 2.54mm)
Serija Slim-Mox Atsparumas 5 MOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai SM204035004JE-ND
SM204JE-5M
Darbinė temperatūra -55°C ~ 110°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.590" (14.99mm)
funkcijos Non-Inductive Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 5 MOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Thick Film Kompozicija Thick Film