SM202031005DE
OhmiteOhmite
Ohmite
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SM202031005DE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 10M OHM 1.5W 0.5% RADIAL
Duomenų lapai: SM202031005DE.pdf
  • Pranešimas
SM202031005DE specifikacijos
Dalies numeris SM202031005DE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 10M OHM 1.5W 0.5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5854 pcs Duomenų lapas SM202031005DE.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys -
Serija Slim-Mox Atsparumas 10 MOhms
Galia (vatais) 1.5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai Q10233149
Darbinė temperatūra -55°C ~ 110°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10 MOhms ±0.5% 1.5W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Thick Film