SM102031503JE
OhmiteOhmite
SM102031503JE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SM102031503JE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 150K OHM 1W 5% RADIAL
Duomenų lapai: SM102031503JE.pdf
  • Pranešimas
SM102031503JE specifikacijos
Dalies numeris SM102031503JE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 150K OHM 1W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 33734 pcs Duomenų lapas SM102031503JE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.580" L x 0.100" W (14.73mm x 2.54mm)
Serija Slim-Mox Atsparumas 150 kOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai OHSM102031503JE
OHSM102031503JE-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 110°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.340" (8.64mm)
funkcijos Non-Inductive Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 150 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Thick Film Kompozicija Thick Film