SM102031001JE
OhmiteOhmite
SM102031001JE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SM102031001JE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 1K OHM 1W 5% RADIAL
Duomenų lapai: SM102031001JE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
SM102031001JE specifikacijos
Dalies numeris SM102031001JE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 1K OHM 1W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 30799 pcs Duomenų lapas SM102031001JE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.580" L x 0.100" W (14.73mm x 2.54mm)
Serija Slim-Mox Atsparumas 1 kOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai OHSM102031001JE
OHSM102031001JE-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 110°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.340" (8.64mm)
funkcijos Non-Inductive Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Thick Film Kompozicija Thick Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SM100PQ-ACTEL
SM100PQ-ACTEL
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: ADAPTER MODULE ANTIFUSE 100QFP
Sandelyje: 85 pcs
parsisiųsti:
RFQ
SM102031003JE
SM102031003JE
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 100K OHM 1W 5% RADIAL
Sandelyje: 35213 pcs
parsisiųsti: SM102031003JE.pdf
RFQ
SM100F
SM100F
Gamintojai: Semtech
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 10KV 130MA AXIAL