RW5S0FA47R0JE
OhmiteOhmite
RW5S0FA47R0JE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RW5S0FA47R0JE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES SMD 47 OHM 5% 5W L BEND
Duomenų lapai: RW5S0FA47R0JE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
300 pcs
  • Pranešimas
RW5S0FA47R0JE specifikacijos
Dalies numeris RW5S0FA47R0JE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES SMD 47 OHM 5% 5W L BEND "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 72656 pcs Duomenų lapas RW5S0FA47R0JE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±20ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.806" L x 0.365" W (20.47mm x 9.27mm)
Serija RW Atsparumas 47 Ohms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė SMD, L-Bend Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.406" (10.31mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 47 Ohms ±5% 5W Chip Resistor SMD, L-Bend Wirewound
Kompozicija Wirewound
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RW5S0FA47R0JET
RW5S0FA47R0JET
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES SMD 47 OHM 5% 5W L BEND