RW2S0DAR050JET
OhmiteOhmite
Ohmite
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RW2S0DAR050JET
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 0.05 OHM 5% 2W J LEAD
Duomenų lapai: RW2S0DAR050JET.pdf
  • Pranešimas
RW2S0DAR050JET specifikacijos
Dalies numeris RW2S0DAR050JET Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 0.05 OHM 5% 2W J LEAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 72474 pcs Duomenų lapas RW2S0DAR050JET.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas SMD J-Lead, Pedestal Dydis / Matmenys 0.455" L x 0.240" W (11.56mm x 6.10mm)
Serija RW Atsparumas 50 mOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4524 J-Lead Kiti vardai OHRW2S0DAR050JET
OHRW2S0DAR050JET-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.231" (5.87mm)
funkcijos Current Sense Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 50 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 4524 J-Lead Current Sense Wirewound Kompozicija Wirewound
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RW2S0DAR050JE
RW2S0DAR050JE
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 0.05 OHM 5% 2W J LEAD