RW2S0CBR240JT
OhmiteOhmite
Ohmite
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RW2S0CBR240JT
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 0.24 OHM 5% 2W J LEAD
Duomenų lapai: RW2S0CBR240JT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
RW2S0CBR240JT specifikacijos
Dalies numeris RW2S0CBR240JT Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 0.24 OHM 5% 2W J LEAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4381 pcs Duomenų lapas RW2S0CBR240JT.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±90ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SMD J-Lead, Pedestal Dydis / Matmenys 0.407" L x 0.226" W (10.34mm x 5.74mm)
Serija RW Atsparumas 240 mOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4122 J-Lead Kiti vardai OHRW2S0CBR240JT
OHRW2S0CBR240JT-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.227" (5.77mm) funkcijos Current Sense
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 240 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 4122 J-Lead Current Sense Wirewound