RW2S0CBR010JE
OhmiteOhmite
RW2S0CBR010JE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RW2S0CBR010JE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 0.01 OHM 5% 2W J LEAD
Duomenų lapai: RW2S0CBR010JE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
RW2S0CBR010JE specifikacijos
Dalies numeris RW2S0CBR010JE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 0.01 OHM 5% 2W J LEAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 65749 pcs Duomenų lapas RW2S0CBR010JE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±90ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SMD J-Lead, Pedestal Dydis / Matmenys 0.407" L x 0.226" W (10.34mm x 5.74mm)
Serija RW Atsparumas 10 mOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 4122 J-Lead Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.227" (5.77mm) funkcijos Current Sense
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 4122 J-Lead Current Sense Wirewound
Kompozicija Wirewound
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RW2S0CBR005JET
RW2S0CBR005JET
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 0.005 OHM 5% 2W J LEAD
Sandelyje: 75087 pcs
parsisiųsti: RW2S0CBR005JET.pdf
RFQ
RW2S0CBR005JE
RW2S0CBR005JE
Gamintojai: Ohmite
Sandelyje: 36912 pcs
parsisiųsti: RW2S0CBR005JE.pdf
RFQ
RW2S0CBR010JET
RW2S0CBR010JET
apibūdinimas: RES 0.01 OHM 5% 2W J LEAD
parsisiųsti: RW2S0CBR010JET.pdf
RW2S0CBR010J
RW2S0CBR010J