RW2R0CBR010JET
OhmiteOhmite
Ohmite
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RW2R0CBR010JET
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 0.01 OHM 5% 2W J LEAD
Duomenų lapai: RW2R0CBR010JET.pdf
  • Pranešimas
RW2R0CBR010JET specifikacijos
Dalies numeris RW2R0CBR010JET Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 0.01 OHM 5% 2W J LEAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 71046 pcs Duomenų lapas RW2R0CBR010JET.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas SMD J-Lead, Pedestal Dydis / Matmenys 0.407" L x 0.226" W (10.34mm x 5.74mm)
Serija RW Atsparumas 10 mOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4122 J-Lead Kiti vardai OHRW2R0CBR010JET
OHRW2R0CBR010JET-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.227" (5.77mm)
funkcijos Current Sense Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 4122 J-Lead Current Sense Wirewound Kompozicija Wirewound
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RW2R0CBR100JET
RW2R0CBR100JET
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 0.1 OHM 5% 2W J LEAD
Sandelyje: 55622 pcs
parsisiųsti: RW2R0CBR100JET.pdf
RFQ
RW2R0CBR100JE
RW2R0CBR100JE
Gamintojai: Ohmite
Sandelyje: 32564 pcs
parsisiųsti: RW2R0CBR100JE.pdf
RFQ
RW2R0CBR010JE
RW2R0CBR010JE
apibūdinimas: RES 0.01 OHM 5% 2W J LEAD