RW1S0BAR470JET
OhmiteOhmite
RW1S0BAR470JET Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RW1S0BAR470JET
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 0.47 OHM 5% 1W J LEAD
Duomenų lapai: RW1S0BAR470JET.pdf
  • Pranešimas
RW1S0BAR470JET specifikacijos
Dalies numeris RW1S0BAR470JET Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 0.47 OHM 5% 1W J LEAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 56077 pcs Duomenų lapas RW1S0BAR470JET.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±90ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SMD J-Lead, Pedestal Dydis / Matmenys 0.246" L x 0.136" W (6.25mm x 3.45mm)
Serija RW Atsparumas 470 mOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2512 J-Lead Kiti vardai RW1S0BAR470JETR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.141" (3.58mm)
funkcijos Current Sense Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 470 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 2512 J-Lead Current Sense Wirewound Kompozicija Wirewound