RW1S0BAR027JET
OhmiteOhmite
RW1S0BAR027JET Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RW1S0BAR027JET
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 0.027 OHM 5% 1W J LEAD
Duomenų lapai: RW1S0BAR027JET.pdf
  • Pranešimas
RW1S0BAR027JET specifikacijos
Dalies numeris RW1S0BAR027JET Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 0.027 OHM 5% 1W J LEAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 72508 pcs Duomenų lapas RW1S0BAR027JET.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas SMD J-Lead, Pedestal Dydis / Matmenys 0.246" L x 0.136" W (6.25mm x 3.45mm)
Serija RW Atsparumas 27 mOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2512 J-Lead Kiti vardai RW1S0BAR027JETR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.141" (3.58mm)
funkcijos Current Sense Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 27 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 2512 J-Lead Current Sense Wirewound Kompozicija Wirewound
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RW1S0BAR030FET
RW1S0BAR030FET
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 0.03 OHM 1% 1W J LEAD
Sandelyje: 50627 pcs
parsisiųsti: RW1S0BAR030FET.pdf
RFQ
RW1S0BAR030F
RW1S0BAR030F
Gamintojai: Ohmite
Sandelyje: 20143 pcs
parsisiųsti: RW1S0BAR030F.pdf
RFQ
RW1S0BAR027JE
RW1S0BAR027JE
apibūdinimas: RES 0.027 OHM 5% 1W J LEAD
parsisiųsti: RW1S0BAR027JE.pdf
RW1S0BAR025JT
RW1S0BAR025JT
apibūdinimas: RES 0.025 OHM 5% 1W J LEAD
parsisiųsti: RW1S0BAR025JT.pdf
RW1S0BAR030J
RW1S0BAR030J
apibūdinimas: RES 0.03 OHM 5% 1W J LEAD
parsisiųsti: RW1S0BAR030J.pdf
RW1S0BAR027J
RW1S0BAR027J