RW1S0BAR020JET
OhmiteOhmite
RW1S0BAR020JET Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RW1S0BAR020JET
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 0.02 OHM 5% 1W J LEAD
Duomenų lapai: RW1S0BAR020JET.pdf
  • Pranešimas
RW1S0BAR020JET specifikacijos
Dalies numeris RW1S0BAR020JET Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 0.02 OHM 5% 1W J LEAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 74402 pcs Duomenų lapas RW1S0BAR020JET.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas SMD J-Lead, Pedestal Dydis / Matmenys 0.246" L x 0.136" W (6.25mm x 3.45mm)
Serija RW Atsparumas 20 mOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2512 J-Lead Kiti vardai RW1S0BAR020JETR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.141" (3.58mm)
funkcijos Current Sense Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 20 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 2512 J-Lead Current Sense Wirewound Kompozicija Wirewound
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RW1S0BAR020FET
RW1S0BAR020FET
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 0.02 OHM 1% 1W J LEAD
Sandelyje: 50521 pcs
parsisiųsti: RW1S0BAR020FET.pdf
RFQ
RW1S0BAR020FE
RW1S0BAR020FE
Gamintojai: Ohmite
Sandelyje: 43906 pcs
parsisiųsti: RW1S0BAR020FE.pdf
RFQ
RW1S0BAR020JE
RW1S0BAR020JE
apibūdinimas: RES 0.02 OHM 5% 1W J LEAD