RW0S6BBR240FET
OhmiteOhmite
RW0S6BBR240FET Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RW0S6BBR240FET
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 0.24 OHM 1% 0.6W 2010
Duomenų lapai: RW0S6BBR240FET.pdf
  • Pranešimas
RW0S6BBR240FET specifikacijos
Dalies numeris RW0S6BBR240FET Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 0.24 OHM 1% 0.6W 2010 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 105140 pcs Duomenų lapas RW0S6BBR240FET.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±90ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2010 Dydis / Matmenys 0.202" L x 0.100" W (5.14mm x 2.54mm)
Serija RW Atsparumas 240 mOhms
Galia (vatais) 0.6W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2010 (5025 Metric) Kiti vardai RW0S6BBR240FETTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.140" (3.55mm)
funkcijos Current Sense Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 240 mOhms ±1% 0.6W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense Wirewound Kompozicija Wirewound
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RW0S6BBR050FE
RW0S6BBR050FE
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 0.05 OHM 1% 0.6W 2010
Sandelyje: 68216 pcs
parsisiųsti: RW0S6BBR050FE.pdf
RFQ
RW0S6BBR075FE
RW0S6BBR075FE
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 0.075 OHM 1% 0.6W 2010
Sandelyje: 70740 pcs
parsisiųsti: RW0S6BBR075FE.pdf
RFQ
RW0S6BBR240FE
RW0S6BBR240FE
apibūdinimas: RES 0.24 OHM 1% 0.6W 2010