RW0S6BB36R0FET
OhmiteOhmite
RW0S6BB36R0FET Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RW0S6BB36R0FET
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES SMD 36 OHM 1% 0.6W 2010
Duomenų lapai: RW0S6BB36R0FET.pdf
  • Pranešimas
RW0S6BB36R0FET specifikacijos
Dalies numeris RW0S6BB36R0FET Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES SMD 36 OHM 1% 0.6W 2010 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 108649 pcs Duomenų lapas RW0S6BB36R0FET.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±20ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2010 Dydis / Matmenys 0.202" L x 0.100" W (5.14mm x 2.54mm)
Serija RW Atsparumas 36 Ohms
Galia (vatais) 0.6W Pakuotė Tape & Reel (TR)