RC0S2CA10R0JET
OhmiteOhmite
RC0S2CA10R0JET Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RC0S2CA10R0JET
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES SMD 10 OHM 5% 1/4W J LEAD
Duomenų lapai: RC0S2CA10R0JET.pdf
  • Pranešimas
RC0S2CA10R0JET specifikacijos
Dalies numeris RC0S2CA10R0JET Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES SMD 10 OHM 5% 1/4W J LEAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 76689 pcs Duomenų lapas RC0S2CA10R0JET.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±400ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SMD J-Lead, Pedestal Dydis / Matmenys 0.394" L x 0.159" W (10.01mm x 4.04mm)
Serija RC Atsparumas 10 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 3916 J-Lead Kiti vardai RC0S2CA10R0JETR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 33 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.164" (4.17mm)
funkcijos Pulse Withstanding Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 3916 J-Lead Pulse Withstanding Carbon Composition Kompozicija Carbon Composition