ON2735E-R58
OhmiteOhmite
Ohmite
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ON2735E-R58
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 27K OHM 2W 5% AXIAL
Duomenų lapai: ON2735E-R58.pdf
  • Pranešimas
ON2735E-R58 specifikacijos
Dalies numeris ON2735E-R58 Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 27K OHM 2W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1547212 pcs Duomenų lapas ON2735E-R58.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas -450ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.217" Dia x 0.630" L (5.50mm x 16.00mm)
Serija Little Rebel® ON Atsparumas 27 kOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai ON2735ER58
Darbinė temperatūra - Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 27 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film Kompozicija Carbon Film