OM1325E-R58
OhmiteOhmite
Ohmite
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OM1325E-R58
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 1.3K OHM 1W 5% AXIAL
Duomenų lapai: OM1325E-R58.pdf
  • Pranešimas
OM1325E-R58 specifikacijos
Dalies numeris OM1325E-R58 Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 1.3K OHM 1W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2442397 pcs Duomenų lapas OM1325E-R58.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas -450ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Serija Little Rebel® OM Atsparumas 1.3 kOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai OM1325ER58
Darbinė temperatūra - Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1.3 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Carbon Film Kompozicija Carbon Film