MOX200001007JE
OhmiteOhmite
MOX200001007JE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MOX200001007JE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 1G OHM 1/4W 5% AXIAL
Duomenų lapai: MOX200001007JE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MOX200001007JE specifikacijos
Dalies numeris MOX200001007JE Gamintojas Ohmite
Galimas kiekis 28956 pcs Duomenų lapas MOX200001007JE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas 200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.087" Dia x 0.256" L (2.20mm x 6.50mm)
Serija Mini-Mox Atsparumas 1 GOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai MOX-200001007JE
MOX200J-1000ME
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Voltage, Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1 GOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial High Voltage, Moisture Resistant Thick Film Kompozicija Thick Film