MOX-J-021005FE
OhmiteOhmite
Ohmite
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MOX-J-021005FE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 10M OHM 1% 75W
Duomenų lapai: MOX-J-021005FE.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 470 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 470 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
MOX-J-021005FE specifikacijos
Dalies numeris MOX-J-021005FE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES CHAS MNT 10M OHM 1% 75W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 470 pcs Duomenų lapas MOX-J-021005FE.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas 50ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.770" Dia x 8.000" L (19.56mm x 203.20mm) Serija Power-Mox
Atsparumas 10 MOhms Galia (vatais) 75W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Tubular
Kiti vardai OHMOX-J-021005FE
OHMOX-J-021005FE-ND
Darbinė temperatūra -65°C ~ 180°C
Montavimo funkcija Brackets Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks Švino stilius Solder Lugs
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10 MOhms ±1% 75W Thick Film Chassis Mount Resistor Kompozicija Thick Film