MOX-750231007F
OhmiteOhmite
MOX-750231007F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MOX-750231007F
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 1G OHM 1W 1% AXIAL
Duomenų lapai: MOX-750231007F.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MOX-750231007F specifikacijos
Dalies numeris MOX-750231007F Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 1G OHM 1W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5161 pcs Duomenų lapas MOX-750231007F.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas 100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.165" Dia x 0.880" L (4.19mm x 22.35mm)
Serija Mini-Mox Atsparumas 1 GOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Bulk