MOX-400231007J
OhmiteOhmite
MOX-400231007J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MOX-400231007J
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 1G OHM 3/4W 5% AXIAL
Duomenų lapai: MOX-400231007J.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MOX-400231007J specifikacijos
Dalies numeris MOX-400231007J Gamintojas Ohmite
Galimas kiekis 4648 pcs Duomenų lapas MOX-400231007J.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas 100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.165" Dia x 0.581" L (4.19mm x 14.78mm)
Serija Mini-Mox Atsparumas 1 GOhms
Galia (vatais) 0.75W, 3/4W Pakuotė Bulk