MM3013FE-R58
OhmiteOhmite
Ohmite
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MM3013FE-R58
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 301K OHM 1W 1% AXIAL
Duomenų lapai: MM3013FE-R58.pdf
  • Pranešimas
MM3013FE-R58 specifikacijos
Dalies numeris MM3013FE-R58 Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 301K OHM 1W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1595444 pcs Duomenų lapas MM3013FE-R58.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Serija Metal Devil® MM Atsparumas 301 kOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai MM3013FER58
Darbinė temperatūra - Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 301 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MM35 0R560
MM35 0R560
Gamintojai: Ametherm
apibūdinimas: ICL .5 OHM 25% 60A
Sandelyje: 2342 pcs
parsisiųsti: MM35 0R560.pdf
RFQ
MM302F1K
MM302F1K
Gamintojai: U.S. Sensor
apibūdinimas: THERMISTOR NTC 3KOHM 3419K MELF
Sandelyje: 82321 pcs
parsisiųsti: MM302F1K.pdf
RFQ
MM300
MM300
Gamintojai: Klein Tools
apibūdinimas: DIGITAL MULTIMETER, MANUAL-RANGI
parsisiųsti: MM300.pdf
MM3-AC100
MM3-AC100
Gamintojai: Omron Automation & Safety
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 15A 100V
Sandelyje: 855 pcs
parsisiųsti:
MM35 0R280
MM35 0R280
Gamintojai: Ametherm
apibūdinimas: ICL .2 OHM 25% 80A