MK2433FE-R52
OhmiteOhmite
Ohmite
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MK2433FE-R52
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 243K OHM 1/4W 1% AXIAL
Duomenų lapai: MK2433FE-R52.pdf
  • Pranešimas
MK2433FE-R52 specifikacijos
Dalies numeris MK2433FE-R52 Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 243K OHM 1/4W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3355565 pcs Duomenų lapas MK2433FE-R52.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.098" Dia x 0.268" L (2.50mm x 6.80mm)
Serija Metal Devil® MK Atsparumas 243 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai MK2433FER52
Darbinė temperatūra - Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 243 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MK24-E-1
MK24-E-1
Gamintojai: Standex-Meder Electronics
apibūdinimas: SWITCH REED SPST-NO 300MA 30V