MJ4320FE-R52
OhmiteOhmite
Ohmite
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MJ4320FE-R52
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 432 OHM 1/8W 1% AXIAL
Duomenų lapai: MJ4320FE-R52.pdf
  • Pranešimas
MJ4320FE-R52 specifikacijos
Dalies numeris MJ4320FE-R52 Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 432 OHM 1/8W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3135712 pcs Duomenų lapas MJ4320FE-R52.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm)
Serija Metal Devil® MJ Atsparumas 432 Ohms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai MJ4320FER52
Darbinė temperatūra - Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 432 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Metal Film Kompozicija Metal Film