MC102825004JE
OhmiteOhmite
MC102825004JE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC102825004JE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES SMD 5M OHM 5% 1.5W 5025
Duomenų lapai: MC102825004JE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MC102825004JE specifikacijos
Dalies numeris MC102825004JE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES SMD 5M OHM 5% 1.5W 5025 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 50258 pcs Duomenų lapas MC102825004JE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.500" L x 0.250" W (12.70mm x 6.35mm)
Serija Macrochip Atsparumas 5 MOhms
Galia (vatais) 1.5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Nonstandard Kiti vardai MC102825004JE-ND
MC102JE-5M
Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.142" (3.60mm)
funkcijos High Voltage, Non-Inductive Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 5 MOhms ±5% 1.5W Chip Resistor Nonstandard High Voltage, Non-Inductive Thick Film Kompozicija Thick Film