MC102822501JE
OhmiteOhmite
MC102822501JE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC102822501JE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES SMD 2.5K OHM 5% 1.5W 5025
Duomenų lapai: MC102822501JE.pdf
  • Pranešimas
MC102822501JE specifikacijos
Dalies numeris MC102822501JE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES SMD 2.5K OHM 5% 1.5W 5025 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 41955 pcs Duomenų lapas MC102822501JE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.500" L x 0.250" W (12.70mm x 6.35mm)
Serija Macrochip Atsparumas 2.5 kOhms
Galia (vatais) 1.5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Nonstandard Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.142" (3.60mm) funkcijos High Voltage, Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2.5 kOhms ±5% 1.5W Chip Resistor Nonstandard High Voltage, Non-Inductive Thick Film