MC102522506JE
OhmiteOhmite
Ohmite
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC102522506JE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES SMD 250M OHM 5% 1.5W 5025
Duomenų lapai: MC102522506JE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
MC102522506JE specifikacijos
Dalies numeris MC102522506JE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES SMD 250M OHM 5% 1.5W 5025 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 36916 pcs Duomenų lapas MC102522506JE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.540" L x 0.250" W (13.72mm x 6.35mm)
Serija Macrochip Atsparumas 250 MOhms
Galia (vatais) 1.5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 5025 J-Lead Kiti vardai OHMC102522506JE
OHMC102522506JE-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.142" (3.60mm)
funkcijos High Voltage, Non-Inductive Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 250 MOhms ±5% 1.5W Chip Resistor 5025 J-Lead High Voltage, Non-Inductive Thick Film Kompozicija Thick Film