LVM06FTR025E-TR
OhmiteOhmite
LVM06FTR025E-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LVM06FTR025E-TR
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 0.025 OHM 1% 1/8W 0603
Duomenų lapai: LVM06FTR025E-TR.pdf
  • Pranešimas
LVM06FTR025E-TR specifikacijos
Dalies numeris LVM06FTR025E-TR Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 0.025 OHM 1% 1/8W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 377591 pcs Duomenų lapas LVM06FTR025E-TR.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm)
Serija LVM Atsparumas 25 mOhms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai LVM06FTR025ETR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.020" (0.50mm)
funkcijos Current Sense Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 25 mOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Metal Foil Kompozicija Metal Foil