LVK25R001DER
OhmiteOhmite
LVK25R001DER Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LVK25R001DER
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 0.001 OHM 2W 2512 WIDE
Duomenų lapai: LVK25R001DER.pdf
  • Pranešimas
LVK25R001DER specifikacijos
Dalies numeris LVK25R001DER Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 0.001 OHM 2W 2512 WIDE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 55230 pcs Duomenų lapas LVK25R001DER.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1224 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.252" W (3.20mm x 6.40mm)
Serija LVK Atsparumas 1 mOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Kiti vardai LVK25R001DERTR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 4
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm)
funkcijos Anti-Corrosive, Current Sense, Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1 mOhms ±0.5% 2W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Anti-Corrosive, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film Kompozicija Thick Film