LVK24R039DER
OhmiteOhmite
Ohmite
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LVK24R039DER
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 0.039 OHM 0.5% 1W 2412
Duomenų lapai: LVK24R039DER.pdf
  • Pranešimas
LVK24R039DER specifikacijos
Dalies numeris LVK24R039DER Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 0.039 OHM 0.5% 1W 2412 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 87631 pcs Duomenų lapas LVK24R039DER.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2412 Dydis / Matmenys 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Serija LVK Atsparumas 39 mOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric) Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 4 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos Anti-Corrosive, Current Sense, Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 39 mOhms ±0.5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Anti-Corrosive, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film