LVK20R020FER
OhmiteOhmite
LVK20R020FER Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LVK20R020FER
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 0.02 OHM 1% 3/4W 2010
Duomenų lapai: LVK20R020FER.pdf
  • Pranešimas
LVK20R020FER specifikacijos
Dalies numeris LVK20R020FER Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 0.02 OHM 1% 3/4W 2010 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 141045 pcs Duomenų lapas LVK20R020FER.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2010 Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija LVK Atsparumas 20 mOhms
Galia (vatais) 0.75W, 3/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2010 (5025 Metric) Kiti vardai LVK20R020FERTR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 4
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm)
funkcijos Anti-Corrosive, Current Sense, Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 20 mOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Anti-Corrosive, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film Kompozicija Thick Film