LVK12R039DER
OhmiteOhmite
LVK12R039DER Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LVK12R039DER
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 0.039 OHM 0.5% 1/2W 1206
Duomenų lapai: LVK12R039DER.pdf
  • Pranešimas
LVK12R039DER specifikacijos
Dalies numeris LVK12R039DER Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 0.039 OHM 0.5% 1/2W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 195702 pcs Duomenų lapas LVK12R039DER.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija LVK Atsparumas 39 mOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai LVK12R039DERTR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 4
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm)
funkcijos Anti-Corrosive, Current Sense, Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 39 mOhms ±0.5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Corrosive, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film Kompozicija Thick Film