HVF2512T7504FE
OhmiteOhmite
HVF2512T7504FE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HVF2512T7504FE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES SMD 7.5M OHM 1% 1W 2512
Duomenų lapai: HVF2512T7504FE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
HVF2512T7504FE specifikacijos
Dalies numeris HVF2512T7504FE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES SMD 7.5M OHM 1% 1W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 25805 pcs Duomenų lapas HVF2512T7504FE.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2512 Dydis / Matmenys 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Serija HVF Atsparumas 7.5 MOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric) Kiti vardai HVF2512T7504FEBK
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.81mm) funkcijos High Voltage, Moisture Resistant, Non-Magnetic
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 7.5 MOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) High Voltage, Moisture Resistant, Non-Magnetic Thick Film
Kompozicija Thick Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
HVFO-2M-FIBER
HVFO-2M-FIBER
Gamintojai: LeCroy (Teledyne LeCroy)
apibūdinimas: HVFO 2M FIBER OPTIC CABLE ACCESS
Sandelyje: 578 pcs
parsisiųsti: HVFO-2M-FIBER.pdf
RFQ
HVF2512T2504FE
HVF2512T2504FE
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES SMD 2.5M OHM 1% 1W 2512