HVC4020V5005JET
OhmiteOhmite
HVC4020V5005JET Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HVC4020V5005JET
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES SMD 50M OHM 5% 1.5W 4020
Duomenų lapai: HVC4020V5005JET.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
HVC4020V5005JET specifikacijos
Dalies numeris HVC4020V5005JET Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES SMD 50M OHM 5% 1.5W 4020 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 29416 pcs Duomenų lapas HVC4020V5005JET.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 4020 Dydis / Matmenys 0.402" L x 0.201" W (10.20mm x 5.10mm)
Serija HVC Atsparumas 50 MOhms
Galia (vatais) 1.5W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Nonstandard Kiti vardai HVC4020V5005JETCT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm)
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 50 MOhms ±5% 1.5W Chip Resistor Nonstandard High Voltage Thick Film Kompozicija Thick Film