HVC1206Z5006JET
OhmiteOhmite
HVC1206Z5006JET Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HVC1206Z5006JET
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES SMD 500M OHM 5% 1/4W 1206
Duomenų lapai: HVC1206Z5006JET.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
HVC1206Z5006JET specifikacijos
Dalies numeris HVC1206Z5006JET Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES SMD 500M OHM 5% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 35698 pcs Duomenų lapas HVC1206Z5006JET.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±250ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Serija HVC Atsparumas 500 MOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai HVC1206Z5006JETTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm)
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 500 MOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) High Voltage Thick Film Kompozicija Thick Film