HVC0402T2505JET
OhmiteOhmite
HVC0402T2505JET Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HVC0402T2505JET
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES SMD 25M OHM 5% 1/20W 0402
Duomenų lapai: HVC0402T2505JET.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
HVC0402T2505JET specifikacijos
Dalies numeris HVC0402T2505JET Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES SMD 25M OHM 5% 1/20W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 78425 pcs Duomenų lapas HVC0402T2505JET.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.041" L x 0.020" W (1.04mm x 0.50mm)
Serija HVC Atsparumas 25 MOhms
Galia (vatais) 0.05W, 1/20W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai HVC0402T2505JET-ND
HVC0402T2505JETTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.014" (0.35mm)
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 25 MOhms ±5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) High Voltage Thick Film Kompozicija Thick Film