GW10J25K0E
OhmiteOhmite
GW10J25K0E Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GW10J25K0E
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES CAP BLEEDER 25K OHM 5% 10W
Duomenų lapai: GW10J25K0E.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
GW10J25K0E specifikacijos
Dalies numeris GW10J25K0E Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES CAP BLEEDER 25K OHM 5% 10W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 25015 pcs Duomenų lapas GW10J25K0E.pdf
Įveskite Bleeder, Capacitor Tolerancija ±5%
Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C Serija G
Atsparumas 25 kOhms Galia (vatais) 10W
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Montavimo tipas Capacitor, 22mm Pitch Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas 25 kOhms ±5% 10W Bleeder, Capacitor Specialized Resistor Wirewound ±100ppm/°C Capacitor, 22mm Pitch Kompozicija Wirewound