FC4L110R001JER
OhmiteOhmite
FC4L110R001JER Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FC4L110R001JER
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 0.001 OHM 5W 4320 WIDE
Duomenų lapai: FC4L110R001JER.pdf
  • Pranešimas
FC4L110R001JER specifikacijos
Dalies numeris FC4L110R001JER Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 0.001 OHM 5W 4320 WIDE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 60940 pcs Duomenų lapas FC4L110R001JER.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 11050 Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.433" W (5.00mm x 11.00mm)
Serija FC4L Atsparumas 1 mOhms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Wide 4320 (11050 Metric), 2043 Kiti vardai FC4L110R001JERTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 4
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm)
funkcijos Current Sense, Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1 mOhms ±5% 5W Chip Resistor Wide 4320 (11050 Metric), 2043 Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil Kompozicija Metal Foil