F30J500E
OhmiteOhmite
Ohmite
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F30J500E
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 500 OHM 5% 30W
Duomenų lapai: F30J500E.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
F30J500E specifikacijos
Dalies numeris F30J500E Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES CHAS MNT 500 OHM 5% 30W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8152 pcs Duomenų lapas F30J500E.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±260ppm/°C
Dydis / Matmenys 1.250" L x 1.000" W (31.75mm x 25.40mm) Serija Stackohm® 250
Atsparumas 500 Ohms Galia (vatais) 30W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Flat Oval
Kiti vardai OHF30J500E
OHF30J500E-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 350°C
Montavimo funkcija Flange Braces, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Švino stilius Solder Lugs
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.563" (14.29mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 500 Ohms ±5% 30W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozicija Wirewound