EVFL170EN47RJE
OhmiteOhmite
EVFL170EN47RJE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EVFL170EN47RJE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 47 OHM 5% 160W
Duomenų lapai: EVFL170EN47RJE.pdf
  • Pranešimas
EVFL170EN47RJE specifikacijos
Dalies numeris EVFL170EN47RJE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES CHAS MNT 47 OHM 5% 160W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2419 pcs Duomenų lapas EVFL170EN47RJE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±260ppm/°C
Dydis / Matmenys 1.102" Dia x 6.614" L (28.00mm x 168.00mm) Serija Euro-Power
Atsparumas 47 Ohms Galia (vatais) 160W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Tubular
Darbinė temperatūra -55°C ~ 350°C Montavimo funkcija Brackets, Termination
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Švino stilius Solder Lugs "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 47 Ohms ±5% 160W Wirewound Chassis Mount Resistor