EBWB-NR0030FET
OhmiteOhmite
EBWB-NR0030FET Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EBWB-NR0030FET
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 0.003 OHM 1% 3.5W 5930
Duomenų lapai: EBWB-NR0030FET.pdf
  • Pranešimas
EBWB-NR0030FET specifikacijos
Dalies numeris EBWB-NR0030FET Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 0.003 OHM 1% 3.5W 5930 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 68510 pcs Duomenų lapas EBWB-NR0030FET.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±120ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.598" L x 0.295" W (15.20mm x 7.50mm)
Serija EBW Atsparumas 3 mOhms
Galia (vatais) 3.5W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Nonstandard Kiti vardai EBWB-NR0030FET-ND
EBWB-NR0030FETTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 170°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.012" (0.31mm)
funkcijos Current Sense, Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 3 mOhms ±1% 3.5W Chip Resistor Nonstandard Current Sense, Moisture Resistant Metal Element Kompozicija Metal Element
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
EBWB-NR0010FE
EBWB-NR0010FE
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 0.001 OHM 1% 6W 5930
Sandelyje: 44098 pcs
parsisiųsti: EBWB-NR0010FE.pdf
RFQ
EBWT21
EBWT21
Gamintojai: Energy Micro (Silicon Labs)
apibūdinimas: EVAL BOARD WT21
Sandelyje: 5341 pcs
parsisiųsti: EBWT21.pdf
RFQ
EBWB-NR0020FET
EBWB-NR0020FET
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 0.002 OHM 1% 4W 5930
parsisiųsti: EBWB-NR0020FET.pdf
EBWT12
EBWT12
apibūdinimas: EVAL BOARD WT12
Sandelyje: 509 pcs
parsisiųsti: EBWT12.pdf
apibūdinimas: RES 0.003 OHM 1% 3.5W 5930